Стартап —
новий всесвіт

Client

AdPhone
та Getpin

Ми почали співпрацювати зі стартапом в 2018 році. Тоді він називався Adphone. На початку 2019 роки ми запустили ребрендинг компанії і почали розробляти нову стратегію для залучення користувачів.

REQUEST

Тест, навчання, вдосконалення, повтор

Наша співпраця з Getpin — це, по суті, проведення серії тестів і отримання відгуків від клієнтів. Завдяки тестам ми сформулювали УТП, залучили потенційних клієнтів і поліпшили взаємодію з користувачами.

SOLUTION

Злагоджена співпраця

Захопленість обох команд — ключовий елемент нашої співпраці. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому: постійно оптимізуємо і покращуємо результати.

Це допомогло Getpin залучити інвестиції.

Бренд

Стратегія
Назва
УТП
Голос бренду
Маркетингові повідомлення

Контент

Тексти
Односторінкові сайти
Креативи
Навчальні відео

Просування

Facebook
Instagram
Google

Зростання

Контент-маркетинг
SEO
Direct-маркетинг

2018

До появи Getpin

До ребрендингу стартап був відомий як AdPhone і ще не мав остаточної версії продукту. Ми допомогли команді протестувати різні маркетингові повідомлення і канали.

Для цього запустили SMS-кампанії, онлайн-курси, кілька разів змінювали і тестували повідомлення на цільовій сторінці.

2019

Логотип, цільова аудиторія і маркетингова стратегія

Getpin

У Getpin дві цільові аудиторії: малий/середній бізнес і великі корпорації. Кожна цільова аудиторія використовує окремий набір інструментів усередині продукту. Саме тому ми створили дві маркетингові воронки і методи комунікації, орієнтовані на кожну з аудиторій.

Наприклад, для залучення великих компаній ми публікуємо статті в популярних ЗМІ, для дрібного і середнього бізнесу — запускаємо контекстну рекламу, ведемо соцмережі і тематичні вебінари.

Аналіз продукту і маркетингу

Для компаній з власним продуктом важливо вимірювати маркетингові та товарні показники, щоб відстежувати повну картину того, як клієнти переміщуються в рамках воронки.

Спочатку ми налаштували наскрізну аналітику в Google, пізніше — підключили Amplitude, щоб відстежувати сценарії використання продукту. Найближчим часом плануємо об’єднати ці дві аналітичні системи в єдину — Google Data Studio.

Працюйте з нами

Давайте почнемо з скайп-дзвінка: визначимо, які канали ви використовуєте зараз, і як ми можемо їх оптимізувати. Зазвичай це займає 30-40 хвилин

(с) 2019, агентство Eveditz використовує гнучкі методології для створення брендів і їх маркетингової діяльності

Заповніть форму

Зазвичай ми відповідаємо протягом 2-3 годин після її отримання