Просування ключових запитів для квест-кімнат Teleport Rooms

Client

teleportrooms.com

Проект teleportrooms.com працює в тематиці «квест-кімнати». Це досить конкурентна індустрія: якій ринок і пошукова видача поділені між «старожилами». Перші роботи з клієнтом відбулися в 2020 році, але справжня робота з SEO-просування стартувала в квітні 2021 року.

REQUEST

Проблема

Клієнт не отримував достатньо трафіку на свій ресурс, бо намагався працювати з проектом teleportrooms.com точнісінько як працював із попереднім проектом в цій же тематиці (проект успішно проданий, тому ми не можемо розкривати назву) — купував зворотні посилання, крауд- і соціальний трафік.

Клієнт хотів бачити свій сайт на 7-й позиції Google, по ключових запитах: 

  • «квест-комната Киев»
  • «квест-комнаты Киева»
  • «квест-комнаты в Киеве»

Коли клієнт звернувся в агентство Eveditz, органічний трафік на сайт становив 330 відвідувачів, а сайт за цільовим ключовому запиту «квест-кімнати Київ» знаходився на 2 сторінці видачі Google (займав 16-у позицію).

SOLUTION

Рішення

Ми проаналізували сайт, конкурентів і надали клієнтові єдину рекомендацію, яка могла спрацювати і допомогти проекту потрапити в топ Google — створювати якомога більше якісного контенту (на той момент на сайті було лише 5 сторінок). 

Формат роботи, який вибрав клієнт — do it with you, тобто над проектом працювала змішана команда клієнта і агентства.

SEO-фахівці Eveditz аналізували видачу і дії конкурентів, ставили завдання програмістам, копірайтерам та дизайнерам (і, звичайно ж, перевіряли якість виконаних робіт), а весь продакшн був на стороні клієнта.

RESULT

Результат

Цей кейс знову довів, що content is a king («контент – король»): якісний контент, якісні зображення і скрупульозна робота над технічною оптимізацією сайту дозволили лише за два місяці підняти сайт на першу сторінку в органічній видачі Google.

Органічний трафік на момент написання кейсу (кінець червня 2021) сайт становить 667 відвідувачів, а сайт за цільовим ключовому запиту «квест-кімнати Київ» знаходиться на 1 сторінці видачі Google (займає 7-у позицію).

Ось показники проекту до і після активних робіт з контентом:

SUMMARY

Висновок

Цей кейс ще раз показує, що кожен проект — унікальний: незважаючи на успішний досвід роботи з попереднім проектом, аналогічна SEO-стратегія не спрацювала і довелося «вигадувати велосипед» знов.Ми продовжуємо працювати над проектом, тож будемо час від часц оновлювати цей кейс.Якщо вашому проекту потрібно SEO-просування, давайте заплануємо дзвінок і поспілкуємось: під час дзвінка ми оцінимо поточний стан вашого проекту, його цілі і зберемо потрібну інформацію, щоб спрогнозувати ефект від SEO-просування для вашого бізнесу.

Працюйте з нами

Давайте почнемо зі скайп-дзвінка: визначимо, які канали ви використовуєте зараз, і як ми можемо їх оптимізувати. Зазвичай це займає 30-40 хвилин

Заполните форму

Обычно мы отвечаем в течение 2-3 часов после ее получения