Оптимізація маркетингу
для GAnna Clinic

Client

Про стоматологію

Стоматологія GAnna Clinic — одна з небагатьох клінік в Дніпрі, яка спеціалізується, перш за все, на лікуванні дітей. При цьому, стоматологія відмінно дистанціювалася від конкурентів: крім лікування зубів уві сні (кількість клінік, які пропонують цю послугу в Дніпрі можна перерахувати по пальцях), GAnna Clinic відрізняється ще й інтер’єром — там немає різнокольорових стін і стоматологів в костюмах клоунів. Останній фактор позитивно впливає на сприйняття клініки дітьми: вони розуміють, що прийшли сюди не грати, а робити важливу справу — і поводяться відповідно (менше вередують і не панікують від того, що їх відривають від гри).

REQUEST

Проблема

Перше завдання, яке EVEDITZ вирішив для стоматології — оптимізація рекламних кампаній Google Ads.

SOLUTION

З чого все починалося...

До співпраці власник стоматології самостійно налаштовував рекламу, і, хоча вона і була ефективною, ми знайшли спосіб поліпшити її результати.

2019

Оптимізація реклами в Google

Перед тим, як працювати безпосередньо з налаштуванням рекламних кампаній і оголошень, ми налаштували цілі в Google Analytics і попрацювали з тегами на самому сайті, щоб ще точніше відстежувати конверсії.

Важливо: клієнт переживав, що співпраця з агентством не принесе бажаних результатів, тому ми не міняли працюючi кампанії, а поставили їх на паузу, щоб клієнт зміг «відкотитися» в разі потреби.

Наступний крок — оптимізація рекламних кампаній. Ми переформували всі пошукові кампанії, додали потрібні ключові слова, оптимізували бюджет, налаштували додаткові розширення…

Загалом, щоб не втомлювати перерахуванням всіх дій, які ми зробили, покажемо отримані результати:

Google Ads for Dentist

Всього за місяць роботи ми зменшили кількість нерелевантних показів, подвоїли кількість звернень пацієнтів, і, при цьому, практично в два рази, зменшили загальну вартість реклами (ми не можемо розкривати витрати клієнта — це комерційна таємниця).

Уже в перший місяць співпраці Eveditz зменшили на 38% бюджет кампаній в Google, при цьому подвоїли кількість записів пацієнтів в клініку з цього каналу.

Анна Головій, власник GAnna Clinic.

Працюйте з нами

Давайте почнемо зі скайп-дзвінка: визначимо, які канали ви використовуєте зараз, і як ми можемо їх оптимізувати. Зазвичай це займає 30-40 хвилин

(с) 2019, агентство Eveditz использует гибкие методологии для создания брендов и их маркетинговой деятельности

Заполните форму

Обычно мы отвечаем в течение 2-3 часов после ее получения